Najlepsza kawiarnia w Poznaniu

Jakiś czas temu popularny portal internetowy buzzfeed.com opublikował listę 25 kawiarni na świecie, które należy odwiedzić przed śmiercią. 23. miejsce na liście zajęła poznańska kawiarnia Stragan (jako jedyna polska kawiarnia).
Kawiarnia mieści się na ulicy Ratajczaka 31, już sam jej wystrój robi wrażenie – elegancki, nowoczesny, z jednoczesnym zachowaniem swojskiego, ciepłego klimatu. Stragan został doceniony przede wszystkim za serwowanie świeżej kawy na miejscu oraz za możliwość odbycia darmowych warsztatów na temat rodzajów kawy oraz sposobów jej parzenia.
Stragan to jednak nie tylko kawa, ale też wykonane z najwyższą starannością i z najlepszych jakościowo składników desery oraz inne przekąski.
Niezwykłego klimatu dopełniają ludzie, którzy pracują tu z pasją i najwyższym zaangażowaniem.
Pojawienie się poznańskiej kawiarni na tak ekskluzywnej liście stworzonej przez poczytny portal cieszy i daje kolejny powód do bycia dymnym z tego, że są w Polsce miejsca, które warto odwiedzić i zobaczyć, a przepaść cywilizacyjna między naszym krajem a Zachodem staje się coraz bardziej zatarta.
Choć nie dane mi było dotychczas odwiedzić tej kawiarni po takiej rekomendacji nie pozostaje mi nic innego jak znalezienie wolnej chwili i przekonanie się na własnej skórze o jej niezwykłym klimacie. Możecie być pewni, że w którymś z kolejnych wpisów podzielę się relacją z pobytu w Straganie..

Leave a Comment

Firma budowlana Stan surowy Firma budowlana Usługi budowlane Budowa wieżowców Bluzki Bluzy Leginsy i spodnie Bluzki i body spudniczki sukienki Służebność przesyłu Wrocław fotograf na chrzest lublin fotograf ślubny lublin fotograf na chrzest lublin fototapety Naklejki 3D fototapety oklejanie witryn szkło we wnętrzach Plakaty Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki Modernizacja węzłów cieplnych Audyt energetyczny przedsiębiorstwa Certyfikat energetyczny Audyt przedsiębiorstwa Szelki dla psa szelki dla psa szelki guard części samochodowe akumulatory Oleje silnikowe Filrty olejowe aleternatory samochodowe Rozruszniki samochodowe Klocki i tarcze samochodowe rozrządy Świece zapłonowe pompy samochodowe Sprzężyny i amortyzatory Kosmetyki samochodowe elektryka samochodowa Części zamienne do samochodów akumulatory samochodowe Oleje samochodowe Filrty paliwa Układ hamulcowy Kompletne rozrządy silnikowe Zawieszenie samochodowe Świecie Alternator samochodowy Pompy paliwa Rozrusznik samochodowy Elektryka samochodowa Kosmetyki do samochodów Regeneracja stawów Regeneracja stawów flebologia Strony internetowe Szczecin Psycholog Szczecin Pozycjonowanie stron internetowych Prace plastyczne Zajęcia plastyczno-techniczne Ćwiczenia sensroryczne Zabawy edukacyjne Rolkowe inspiracje Tależykowe inspiracje Artykuły edukacyjne Pojemniki fermentacyjne