Najlepsze atrakcje weselne

Zaczynasz planować wesele i nie wiesz na które atrakcje postawić? Chcesz się dobrze bawić na swoim weselu, ale najbardziej zależy Ci na dobrej zabawie gości? Oto kilka podpowiedzi jak zorganizować najlepszą zabawę weselną.

Moment, w którym dwoje zakochanych ludzi mówi sobie sakramentalne „tak” jest jednym z najważniejszych w życiu. Można śmiało powiedzieć, że czekamy na niego od dziecka, kiedy to podczas zabawy w dom braliśmy śluby z towarzyszami zabaw, a na palec zakładaliśmy pierścionki z patyków. W tym dniu wszystko jest wyjątkowe – przysięga, goście, zabawa. Nie ma co się dziwić, że większość osób przygotowania do ślubu zaczyna nawet już rok wcześniej. Chcemy żeby wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Poza tym wesela bez jakiegokolwiek planu dawno już wyszły z mody. Teraz stawia się na dbałość o każdy możliwy szczegół. Jeśli zaplanujemy wszystko z dbałością o każdy detal, to goście na pewno to docenią i długo nie zapomną o naszym weselu.

Sam ślub jest oczywiście bardzo ważnym momentem, uwagę gości skupia przysięga, pięknie przystrojony kościół lub dyskretnie udekorowana sala w urzędzie stanu cywilnego. Po zaślubinach najczęściej młodzi wraz z gośćmi jadą na zabawę weselną. Tutaj zaczynają się schody – jak przez tyle godzin zająć uwagę gości, utrzymać ich w dobrych humorach i zapewnić im dobrą zabawę ? Z pomocą przychodzi ogromny wachlarz weselnych atrakcji !

Atrakcje weselne dla każdego

Zabawy na weselu są tym, na co wszyscy goście z pewnością czekają. Tutaj warto postawić na dobrego wodzireja, bo to od niego będzie w dużej mierze zależało jak będą bawić się nasi goście. Na powitanie pary młodej na sali weselnej dobrze wybrać niestandardową piosenkę np. Hallelujah albo Goo Goo Dolls. Atrakcją dla gości może być również sam wystrój sali, np. różnymi rodzajami róż. Po pierwszym tańcu czas na rozluźnienie atmosfery. Teraz goście mogą chwilę odetchnąć, zjeść coś i wymienić ze sobą wzruszające wspomnienia ze ślubu. Dobry wodzirej sam wyczuje moment, w którym przyjdzie czas na zabawy weselne. Do najpopularniejszych zabaw należą: pociąg, gorące krzesła, test zgodności, rzucanie bukietem/muchą, taneczna wycieczka po różnych krajach i taniec wykupny. Goście zazwyczaj bardzo się cieszą, jeśli na weselu pojawią się dodatkowe atrakcje w stylu fotobudki czy fotolustra. Jeśli organizujemy wesele dla większej ilości osób to można pokusić się o zorganizowanie pokazu barmańskiego albo zaprosić tancerki, które uświetnią wasze wesele tańcami latynoskimi.

Leave a Comment

Firma budowlana Stan surowy Firma budowlana Usługi budowlane Budowa wieżowców Bluzki Bluzy Leginsy i spodnie Bluzki i body spudniczki sukienki Służebność przesyłu Wrocław fotograf na chrzest lublin fotograf ślubny lublin fotograf na chrzest lublin fototapety Naklejki 3D fototapety oklejanie witryn szkło we wnętrzach Plakaty Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki Modernizacja węzłów cieplnych Audyt energetyczny przedsiębiorstwa Certyfikat energetyczny Audyt przedsiębiorstwa Szelki dla psa szelki dla psa szelki guard części samochodowe akumulatory Oleje silnikowe Filrty olejowe aleternatory samochodowe Rozruszniki samochodowe Klocki i tarcze samochodowe rozrządy Świece zapłonowe pompy samochodowe Sprzężyny i amortyzatory Kosmetyki samochodowe elektryka samochodowa Części zamienne do samochodów akumulatory samochodowe Oleje samochodowe Filrty paliwa Układ hamulcowy Kompletne rozrządy silnikowe Zawieszenie samochodowe Świecie Alternator samochodowy Pompy paliwa Rozrusznik samochodowy Elektryka samochodowa Kosmetyki do samochodów Regeneracja stawów Regeneracja stawów flebologia Strony internetowe Szczecin Psycholog Szczecin Pozycjonowanie stron internetowych Prace plastyczne Zajęcia plastyczno-techniczne Ćwiczenia sensroryczne Zabawy edukacyjne Rolkowe inspiracje Tależykowe inspiracje Artykuły edukacyjne Pojemniki fermentacyjne