Romans na wakacjach – o czym musisz pamiętać ?

Wakacje to idealny moment, żeby nawiązać romans. Ciepło, atmosfera wolności, beztroska, chwila zapomnienia i….wpadamy w sidła wakacyjnego romansu!

Romans na wakacjach nie dotyczy tylko singli. Podczas wakacji romansują wszyscy –  zarówno single, jak i Ci w związku. Oczywiście romansują wszyscy, ale dokładniej rzecz ujmując – wszyscy Ci, co chcą. Co wpływa na to, że niektórzy tak chętnie dają się porwać wakacyjnym romansom i o czym trzeba pamiętać, żeby romans był przygodą, ale tylko taką z dobrym zakończeniem ?

Romans na wakacjach – przygoda życia czy wielka wtopa?

Ludzie bardzo różnie podchodzą do kwestii wakacyjnych romansów. Niektórzy uważają je za coś, co lepiej żeby się przytrafiało innym, a pozostali bardzo chętnie nawiązują romansowe relacje. Szczególnie wakacje sprzyjają temu, żeby rozluźnić się i pozwolić sobie na nieco więcej. To, czy romans na wakacjach będzie przygodą życia, czy wielką klapą zależy tylko tak naprawdę od naszego podejścia. Mamy oczywiście decydujący głos w kwestii z kim teoretycznie nawiążemy romans, ale ciężko poznać dobrze drugą osobę w tak krótkim czasie. Poza tym inne wymagania mamy szukając partnera na niezobowiązującą seksualną relację, a inne jak chcemy znaleźć partnera na coś poważniejszego. Plusem  jest to, że nawet jeśli romans nie okaże się wielką przygodą to możemy szybko się spakować i wrócić do domu lub pojechać w inne miejsce. Rzadko jednak tak się dzieje. Najczęściej, jeśli znajdziemy kogoś, kto również szuka relacji bez zobowiązań ,to czeka nas naprawdę dobra zabawa. Osobom w związkach poleca się jednak powstrzymanie się od tego typu wakacyjnych rozrywek, chociaż ostateczna decyzja zależy zawsze od nas samych. Pamiętajmy, że wakacje skończą się szybciej niż myślimy i prędzej czy później trzeba będzie wrócić do normalnego życia.

Romans na wakacjach – o czym trzeba pamiętać?

Wakacyjna przygoda romansowa może być spontaniczna, ognista i namiętna. Powinna być jednak przede wszystkim bezpieczna. Kusić nas mogą różne osoby, ale pamiętajmy, że na pierwszym miejscu powinno zawsze stać nasze bezpieczeństwo. Pamiętajmy więc o zabezpieczeniach (nie chodzi tylko o niechcianą ciążę, warto pamiętać również o zabezpieczeniu przed ewentualna chorobą weneryczną – takiej pamiątki nikt na pewno nie chce przywieźć z wakacji) oraz o zachowaniu zdrowego rozsądku. 

Leave a Comment

Firma budowlana Stan surowy Firma budowlana Usługi budowlane Budowa wieżowców Bluzki Bluzy Leginsy i spodnie Bluzki i body spudniczki sukienki Służebność przesyłu Wrocław fotograf na chrzest lublin fotograf ślubny lublin fotograf na chrzest lublin fototapety Naklejki 3D fototapety oklejanie witryn szkło we wnętrzach Plakaty Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki Modernizacja węzłów cieplnych Audyt energetyczny przedsiębiorstwa Certyfikat energetyczny Audyt przedsiębiorstwa Szelki dla psa szelki dla psa szelki guard części samochodowe akumulatory Oleje silnikowe Filrty olejowe aleternatory samochodowe Rozruszniki samochodowe Klocki i tarcze samochodowe rozrządy Świece zapłonowe pompy samochodowe Sprzężyny i amortyzatory Kosmetyki samochodowe elektryka samochodowa Części zamienne do samochodów akumulatory samochodowe Oleje samochodowe Filrty paliwa Układ hamulcowy Kompletne rozrządy silnikowe Zawieszenie samochodowe Świecie Alternator samochodowy Pompy paliwa Rozrusznik samochodowy Elektryka samochodowa Kosmetyki do samochodów Regeneracja stawów Regeneracja stawów flebologia Strony internetowe Szczecin Psycholog Szczecin Pozycjonowanie stron internetowych Prace plastyczne Zajęcia plastyczno-techniczne Ćwiczenia sensroryczne Zabawy edukacyjne Rolkowe inspiracje Tależykowe inspiracje Artykuły edukacyjne Pojemniki fermentacyjne